Plutos sýrová kost Senior s jablkem

Kód: 2528
Neohodnoceno
79 Kč
Skladem

Přírodní sýrová pochoutka ke žvýkání, která pomáhá omezovat tvorbu zubního plaku, čistit zuby a potlačovat zápach z tlamy. Díky její měkčí konzistenci a vyváženému podílu zdraví prospěšných látek je vhodná i pro seniory a psy s oslabeným chrupem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žvýkací kost Plutos Senior je 100 % přírodní pamlsek ze sýra. Pomáhá v péči o dentální hygienu psa i v pokročilém věku a nezatěžuje jeho citlivé zažívání. Díky vysokému obsahu omega 3 a astaxanthinu podporuje správnou činnost srdce a pečuje o zdraví svalů, kostí a kloubů.

Péče o chrup psa by neměla být zanedbávána, ani pokud jsou psí zuby již z důvodu stáří citlivější a křehčí. Protože ale běžné žvýkací a dentální pamlsky mohou být pro seniory příliš tvrdé, je vhodné je nahradit vhodnější alternativou. Plutos Senior jsou dostatečně tvrdé na to, aby jejich žvýkání pomáhalo manuálně čistit psí chrup, zároveň jsou ale dost měkké a křehké, aby nedošlo k poranění zubů a dásní ani u starších a oslabených zvířat.

Díky obsahu Qrill pet – proteinu bohatého na omega 3 a astaxanthin jsou Plutos Senior vhodným pamlskem pro psy pokročilého věku, s oslabenou imunitou nebo s citlivým zažíváním.

QRILL Pet je přírodní produkt pro domácí zvířata z krilu, certifikovaný Radou pro správu moří (Marine Stewardship Council) jako udržitelný zdroj a výrobek sledovatelný od moře až po konečný produkt.

Kril je souhrnné označení pro malé mořské korýše, žijící především v polárním pásu. Ti představují vysoce kvalitní protein s mnoha zdravotními benefity pro zvířata i lidi. Často se nazývá „mořskou superpotravinou“ a to hlavně díky vysokému obsahu astaxanthinu – silného přírodního antioxidantu a omega 3 mastných kyselin, které podporují správnou činnost imunitního systému, srdce a mozku. Pozitivně tak ovlivňují kognitivní funkce, které ve vyšším věku mohou slábnout. Blahodárně působí i na celý pohybový aparát a pomáhají udržovat klouby, kosti a svaly v kondici.

Složení: jablečná mouka, mléčný protein (kasein), moučka z krilu, panenský olivový olej a minerály (sůl a vápník).

Přírodní doplňkové látky: konzervační látky, antioxidant, emulgátor

Analýza: hrubý protein 45 %, vlhkost 16 %, hrubý popel 11 %, hrubá vláknina 2mg/100g, hrubé oleje a tuk 2,5%.

Doplňkové látky: Omega3 290 mg/100g, astaxanthin 70mg/100g

Velikost: 10 x 4 x 2 cm, 60 g  (Vzhledem k přírodnímu složení výrobku a charakteru výrobního procesu se tvar a hmotnost jednotlivých produktů může kus od kusu mírně lišit.)

 Doporučené dávkování:  Pokud je Váš pes normálně aktivní, doporučený denní příjem je jeden pamlsek, při snížené aktivitě psa je doporučené množství 2-3 pamlsky týdně, vždy v závislosti na jeho hmotnosti, kondici a celkovém příjmu potravy. Při podání pamlsku nenechávejte psa bez dozoru. Zajistěte dostatek pitné vody.

Proč Plutos?
– obsahují vysoce kvalitní mléčný protein bez laktózy a zdraví prospěšné aminokyseliny
– pomáhají omezovat tvorbu zubního plaku a snižovat nepříjemný zápach z tlamy
– podporují odbourávání tuků
– jsou bez lepku, obilovin a laktózy
– mají nízký obsah tuku a sacharidů
– díky své vysoké stravitelnosti a přiměřené tvrdosti jsou bezpečné i pro seniory
– jsou vyrobené v Evropě

Plutos obsahují kasein – mléčný protein bez obsahu laktózy s nízkým obsahem tuku, který je zdrojem zdraví prospěšných aminokyselin, vápníku a fosfátů, důležitých pro správný růst a vývoj všech savců. Kasein se pomalu tráví, podporuje odbourávání tuků a dobře zasytí. Je kvalitním a dlouhotrvajícím zdrojem energie, má prokázaný antibakteriální účinek a tím pomáhá omezovat tvorbu zubního plaku a snižovat tak nepříjemný zápach z tlamy.

Žvýkací kosti Plutos jsou 100% přírodní sýr. Jedná se o sýr tvrdého typu, zpracovávaný a uchovávaný v těch nejpřísnějších podmínkách. Díky šetrnému zpracování nedochází k vytváření žádných prasklin nebo jiných nedokonalostí. V závěrečné fázi se kosti Plutos suší vzduchem a vzniká tak dokonale hladká vrstva, která výrobek chrání před dalším poškozením a zároveň mu dodává lesklý vzhled.

Na rozdíl od klasických žvýkacích pamlsků na trhu, jsou Plutos navrženy tak, aby se při žvýkání neštěpily a mohly být zcela sežvýkány. Jsou tvrdé a jejich žvýkání dá psovi práci, zároveň ale dostatečně tvárné, aby nedošlo k ulomení zubu nebo dušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.06 kg