Woolf Duck and Rawhide Twister 100g

Kód: 144
Neohodnoceno
72 Kč
Skladem

Žvýkací rolky s kachním masem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

 Woolf pamlsky jsou navrženy speciálně pro psy všech velikostí. Pamlsky jsou tvořeny proteinem, který se ze 100% skládá z kvalitních bílkovin a poskytují tak nejvyšší kvalitu a nejlepší nutriční hodnoty. Pamlsky Woolf jsou jednou vařené a balené bez jakýchkoliv chemických přísad, konzervantů, nebo barviv . Pro uchování kvality baleného výrobku se v balení nachází okysličovadlo. Balení je uzaviratelné na zip.

Složení

  • Obsah masa: min. 53%
  • Analytický rozbor: surová bílkovina 60%, surový tuk 8%, vláknina 1%, hrubý popel 3%, vlhkost 22%
  • Složení: Kachní maso: 53%, sušená hovězí kůže: 40%, glycerin: 1%, bramborový škrob: 5%

Skladování

  • Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření, prosím uzavřete a dejte do lednice. Po otevření doporučujeme spotřebovat do 7 dnů. Datum expirace: viz datum uvedené na obale.

Produkty Woolf jsou vyrobené bez konzervačních látek, barviv nebo přísad, aby našim domácím miláčkům nabídly přírodní a vysoce kvalitní pamlsky. Woolf Snacks jsou balené ihned po výrobě spolu s absorbérem kyslíku, aby se zajistilo zachování všech svých vlastností a čerstvosti produktu.

 Není určeno pro lidskou spotřebu. Pochoutka by měla být podávána podle vlastního uvážení. Nepřekrmujte svého psa. Veškeré pochoutky Woolfsnacks jsou certifikovány HACCP, BRC, ISO 22000, ISO 9001.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.1 kg