Bodreek Jeseter na borůvkách 400g

Kód: 54
Neohodnoceno
Značka: Bodreek
89 Kč
Skladem

jeseter 92%, borůvky 4%

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlhké krmiva BODREEK přinášejí maso v jeho nejjemnější pěnové struktuře na trhu. Vyznačují se lahodnou a nadýchanou texturou, díky čemuž jsou nejen lehce stravitelné, ale také výborně roztíratelné do granulí. Udržují správnou bilanci vápníku a fosforu ve Vašem suchém krmivu, a proto jsou se všemi granulemi perfektně kompatibilní. Díky bohatě zastoupenému kontinentálnímu ovoci jsou však použitelné i jako kompletní krmivo pro psy a doplňkové krmivo pro kočky. Splňují kritéria Endemic Nutrition System, vyvinutého na Slovensku, a díky novým kvalitním zdrojům masa můžete obohatit jídelníček svých psů a koček o nové chutě, vůně a jiné benefity, které tyto druhy masa a kontinentální ovoce nabízejí.

V krmivech BODREEK zpracováváme pouze sladkovodní ryby, nakolik jsou blíže našemu středoevropskému regionu. Jeseter patří k nejpůvodnějším, až pravěkým rybám našich řek, a potravinové alergie na něj jsou ojedinělé a téměř neexistují. Jeho maso je stejně luxusní jako kaviár z něj. Je lehce stravitelné a chutné. V podobě našlehané pěny se z něj stává neodolatelná pochoutka i pro mnohé psy a kočky, kteří za normálních okolností rybami pohrdají. Vysoké zastoupení borůvek tomuto receptu dodává jemně nasládlou chuť, a oslazuje i jeho aroma. V správném zastoupení mají borůvky silné antioxidační a protirakovinné účinky. Posilují imunitní systém a pomáhají i při problémech s trávením. Borůvky patří k nejvyhledávanější formě ovoce všech psovitých šelem. Je prokázáno, že v létě mohou tvořit základ stravy, a to až 68%.

Čerstvé maso pochází z nadbytečné výroby určené pro lidskou spotřebu, čímž se minimalizuje negativní dopad na životní prostředí a na životní podmínky chovaných hospodářských zvířat.

Bez konzervačních látek a bez přidaných barviv.

  • 100% naturální výrobek
  • pouze čerstvé maso
  • kousky čerstvého ovoce
  • jemná pěnová struktura
  • receptura s jedním živočišným proteinem
  • bez obilovin a lepku
  • netestováno na zvířatech

Složení: jeseter 92%, borůvky 4%, minerální látky, xylóza.

Analýza: vlhkost: 81,6%; hrubé N-látky: 7,7%; hrubé oleje a tuky: 6%; hrubý popel: 2,6%; hrubá vláknina: 0,4%

Nutriční doplňkové látky: Vitamin A 5.000 UI / kg Vitamin D3 - COLECALCIFEROL 335 UI / kg Vitamin E 41 mg / kg, uhličitan železnatý E1 3.29 mg / kg, pentahydrát síranu měďnatého E4 2.5 mg / kg, oxid manganičitý 10.3 mg / kg , jodid draselný 131 mg / kg, oxid zinečnatý 8 mg / kg, selenid sodný 0.014 mg / kg

Pokyny: Podávat při pokojové teplotě. Po otevření uchovat v lednici po dobu až 24 hodin. Zajistit přístup k vodě.

Doporučené dávkování:

Hmotnost psa Denní dávka
1-5kg 120-350g
10-15kg 600-850g
20-25kg 1100-1200g
30-35kg 1400-1600g


Dávkování je orientační, doporučujeme upravit denní dávku dle aktuálních požadavků psa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.4 kg